Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Şişli, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Şişli, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Şişli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 30A, 30M, DT1; Metro: M2.

Otobüs ile Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Kadıköy 56 dk
Otobüs - 19T19T
Otobüs - 34AS
34AS
Otobüs - DT1DT1
Başlangıç Buyaka Avm, Ümraniye 57 dk
Otobüs - 20Ü20Ü
Otobüs - 122C122C
Otobüs - 30A30A
Başlangıç Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi, Beykoz 37 dk
Otobüs - 121BS121BS
Otobüs - 30A30A
Başlangıç Cumhuriyet Mahallesi 69 dk
Otobüs - 29C29C
Otobüs - DT1DT1
Başlangıç Apple Store (Akasya Avm), Acıbadem, Üsküdar 33 dk
Otobüs - 34AS
34AS
Otobüs - DT1DT1

Metro ile Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Cumhuriyet Mahallesi 53 dk
Yürü
Metro - M2
Metro - M2
Yürü
Başlangıç Saran Holding 45 dk
Yürü
Metro - M2
Metro - M2
Yürü

Sorular & Cevaplar

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakın duraklar:

  • 19 Mayıs Mahallesi - Şişli 226 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Şişli Hamidiye Etfal - Şişli 327 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Abide-I Hürriyet Cd. - Şişli 361 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi.
  • Osmanbey - Şişli 563 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi.
  • Osmanbey 647 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 30A, 30M, DT1.

Hangi Metro hatları Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: M2.

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Şişli, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Şişli şehrinde Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna Toplu Taşıma

Şişli, Türkiye'deki Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 19 Mayıs Mahallesi - Şişli; Şişli Hamidiye Etfal - Şişli; Abide-I Hürriyet Cd. - Şişli; Osmanbey - Şişli; Osmanbey.

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 30A, 30M, DT1; Metro: M2.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için yol tarifi alın.

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Şişli konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Şişli
Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Şişli Şişli Etfal Hastanesi ya da resmi adıyla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Şişli ilçesinde yer alan bir eğitim ve araştırma hastanesidir. 1899 yılında Osmanlı padişahı II. Abdülhamid'in emriyle kurulmuştur. Şişli Etfal Hastanesi Türkiye'nin ilk çocuk hastanesidir. II. Abdülhamid'in 7 aylık kızı Hatice Sultan'ın 14 Şubat 1898 günü difteri hastalığından ölümü üzerine üzüntüye düşen II. Abdülhamid 4 gün sonra Dr. İbrahim Beyi bir etfal (çocuklar) hastanesi kurmakla görevlendirmiştir. Hastane 5 Haziran 1899'da Hamidiye Etfal Hastanesi, yani Abdülhamid Çocuk Hastanesi adı altında hizmete açılmıştır. Dr. İbrahim Bey Abdülhamid'in 1908 yılında tahttan indirilmesine kadar hastanede baştabiplik yapmıştır. Hamidiye Etfal Hastanesi Balkan Savaşları, I. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı yıllarında cephede yaralanan askerlerin tedavisinde önemli bir rol oynamıştır. Hastane 1922 yılında "Şişli Çocuk Hastanesi" adını almış ve Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığının yönetiminde bir devlet hastanesi haline gelmiştir. Şişli Etfal Hastanesi, Şişli Hemşire ve Laborant Okulu (1946-1956), Florence Nightingale Hemşirelik Yüksekokulu (1961-1965) ve Ana-Çocuk Sağlığı İstanbul Merkezi (1962-1988) gibi kurumları bünyesinde bulundurmuş ve geliştirmiştir. Günümüzde 21 ihtisas dalında asistan yetiştirmektedir. Şu anda hastanenin başhekimi Abdülkadir Ünsal olup, hastane yöneticisi Hasan Sinan Uslu'dur.
Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna ulaşmak daha kolay!