Şuayipli, Şile, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Şile konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şuayipli konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Şuayipli konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Şuayipli konumuna en yakın duraklar:
    • Soğullar Köyü - Şile 528 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Şuayipli yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Şile, Türkiye'de Şuayipli için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

Şuayipli adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Şuayipli adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. Şuayipli adresine gitmek için en yakın duraklar: Soğullar Köyü - Şile.

Şuayipli adresine gitmek için Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 139A.

Geri dönüş yolculuğunuzu Şuayipli adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

Şuayipli, Şile

Şile'da Şuayipli konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası