ЖК «Новые Вешки», Moscow, nerede, Otobüs, Shuttle veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Moscow konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ЖК «Новые Вешки» konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ЖК «Новые Вешки» konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • ЖК «Новые Вешки» konumuna en yakın duraklar:
    • Коттеджный Посёлок Новые Вешки 1040 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ЖК «Новые Вешки» yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Moscow, Rusya'de ЖК «Новые Вешки» için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

ЖК «Новые Вешки» adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs, Shuttle veya Tren saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. ЖК «Новые Вешки» adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. ЖК «Новые Вешки» adresine gitmek için en yakın duraklar: Коттеджный Посёлок Новые Вешки.

ЖК «Новые Вешки» adresine gitmek için Otobüs, Shuttle veya Tren hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Otobüs: 303.

Geri dönüş yolculuğunuzu ЖК «Новые Вешки» adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

ЖК «Новые Вешки»
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası