Живописный Пруд, Первомайское, nerede, Otobüs veya Shuttle ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Первомайское konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Живописный Пруд konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Otobüs ile Живописный Пруд konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Бизнес-зал «Аэросервис» 183 dk
Otobüs - 911
911
Yürü
Otobüs - 304
304
Yürü
Başlangıç Duty Free Moscow 159 dk
Yürü
Otobüs - 911
911
Yürü
Otobüs - 304
304
Yürü
Başlangıç Шоколадница 159 dk
Yürü
Otobüs - 911
911
Yürü
Otobüs - 304
304
Yürü
Başlangıç Микрорайон «Юго-Западный», Московский 150 dk
Otobüs - 876
876
Yürü

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Живописный Пруд yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Живописный Пруд yakınından geçiyor: 1001, 304, 873, 876.

Hangi Shuttle hatları Живописный Пруд yakınından geçiyor?

Bu Shuttle hatları Живописный Пруд yakınından geçiyor: 304.

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 90'dan fazla ülkede 2800'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Первомайское, Rusya'deki Живописный Пруд adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Живописный Пруд adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Живописный Пруд adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Живописный Пруд adresine Otobüs veya Shuttle ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 1001, 304, 873, 876; Shuttle: 304.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Живописный Пруд için yol tarifi alın.

Живописный Пруд adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Первомайское konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Живописный Пруд, Первомайское
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası