Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987), Sofia, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sofia konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987) yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sofia, Bulgaristan'de hangi toplu taşıma hatları Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987) durağından geçiyor ve yakınında duruyor?

Diğer toplu taşıma seçeneklerini görmek ister misiniz? Otobüs, Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987) adresine gitmek için kullanabileceğiniz olası toplu ulaşım seçenekleridir.Hedefinize yakın bir yerden geçen bu hatlar arasından seçim yapın - Otobüs: 117, 119.

Ayrıca, Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987) için canlı yol tariflerini bulabilir veya Moovit Uygulamasını indirerek yakınınızdaki en yakın otobüs durağına veya Otobüs istasyonuna bakabilirsiniz.

Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, gitmek istediğiniz yere sizi götüren, tüm toplu taşıma araçlarını bir arada sunan ulaşım uygulamasıdır.

Moovit'i deneyin ve Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görün.

Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987)

Sofia'da Мк Кремиковци / Kremikovtsi Metalworking Complex (0987) konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası