Торгівельний Центр, Kiev, nerede, Otobüs, Metro veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Kiev konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Торгівельний Центр konumuna Otobüs, Metro veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Торгівельний Центр konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Торгівельний Центр konumuna en yakın duraklar:
    • Торгівельний Центр 79 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Парк "Позняки" 192 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi

Hangi Metro hatları Торгівельний Центр yakınından geçiyor?

Hangi Otobüs hatları Торгівельний Центр yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Kiev, Ukrayna'de Торгівельний Центр konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

Торгівельний Центр durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs, Metro veya Hafif Raylı istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya Kiev konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs, Metro veya Hafif Raylı durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi Торгівельний Центр durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya Торгівельний Центр durağına en yakın alternatif durakları bulun. Торгівельний Центр için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: Торгівельний Центр; Парк "Позняки".

Hedefinize ulaşmak için Otobüs, Metro veya Hafif Raylı güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Торгівельний Центр yakınından geçiyor - Metro: M3; Otobüs: 91, M-445, M-513.

Торгівельний Центр konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti Kiev konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

Торгівельний Центр

Kiev'da Торгівельний Центр konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası