Ук Керамо, Первомайское, nerede, Otobüs veya Shuttle ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Первомайское konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ук Керамо konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları Ук Керамо yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları Ук Керамо yakınından geçiyor: 304, 873.

Hangi Shuttle hatları Ук Керамо yakınından geçiyor?

Bu Shuttle hatları Ук Керамо yakınından geçiyor: 304.

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 90'dan fazla ülkede 2800'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Первомайское, Rusya'de Ук Керамо adresine yol tarifi mi arıyorsunuz?

Moovit ile Ук Керамо konumuna gitmek artık daha kolay. Moovit Mobil Uyuglaması veya Moovit Web App'i kullanarak en yakın durağı bulun ve yol tarifi alın.

Otobüs veya Shuttle, hedefinize ulaşmak için kullanabileceğiniz toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Ук Керамо yakınından geçiyorlar - Otobüs: 304, 873; Shuttle: 304.

Otobüs saatini kontrol etmek için belirli bir otobüs uygulaması kullanıyor musunuz? Ve metro için farklı bir metro uygulaması? Moovit ile tüm toplu taşıma seçeneklerinizi kullanımı kolay ve ücretsiz tek bir uygulamada sunuyoruz.

Moovit, en güncel saatlerle Ук Керамо için en hızlı yol tariflerini bulmanıza yardımcı olur. Canlı adım adım yol tarifleri, gerçek zamanlı saat tahminleri ve hangi aracın sizi en kısa sürede Ук Керамо adresine götüreceğini öğrenmek için için uygulamayı indirin. Google Play Store ve Apple App Store'un neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi önerdiğini görmek için Moovit'i indirin.

Ук Керамо, Первомайское
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla Ук Керамо konumuna ulaşmak daha kolay!