Ул. Хемус, Банкя, nerede, Otobüs, Metro, Hafif Raylı veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Банкя konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ул. Хемус konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Tren ile Ул. Хемус konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Tren güzergahına tıklayın.

Başlangıç Метростанция Вардар 83 dk
Yürü
Tren - БАНКЯ

БАНКЯ

Yürü

Sorular & Cevaplar

Ул. Хемус konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ул. Хемус konumuna en yakın duraklar:
    • Ул. Тинтява 1032 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Tren hatları Ул. Хемус yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Банкя, Bulgaristan'de Ул. Хемус adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? Ул. Хемус adresine gitmeyi düşünüyorsanız, Ул. Хемус konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: Ул. Тинтява.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, Metro, Hafif Raylı veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Ул. Хемус yakınından geçiyor - Tren: Tren - БАНКЯ; Otobüs: Otobüs - 42, Otobüs - 47, Otobüs - 48, Otobüs - 49.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, Ул. Хемус adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Банкя konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

Ул. Хемус, Банкя
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası