אגרות משה/כהנמן, ירושלים, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירושלים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אגרות משה/כהנמן konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אגרות משה/כהנמן konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • אגרות משה/כהנמן konumuna en yakın duraklar:
    • אגרות משה/כהנמן 66 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • אגרות משה/חזון אי''ש 163 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • אגרות משה/קלכהיים 168 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • חזון איש/איגרות משה 285 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אגרות משה/כהנמן yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ירושלים, İsrail'de אגרות משה/כהנמן konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

אגרות משה/כהנמן durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ירושלים konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi אגרות משה/כהנמן durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya אגרות משה/כהנמן durağına en yakın alternatif durakları bulun. אגרות משה/כהנמן için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: אגרות משה/כהנמן; אגרות משה/חזון אי''ש; אגרות משה/קלכהיים; חזון איש/איגרות משה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri אגרות משה/כהנמן yakınından geçiyor - Otobüs: 56, 57, 67.

אגרות משה/כהנמן konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ירושלים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

אגרות משה/כהנמן, ירושלים

ירושלים'da אגרות משה/כהנמן konumuna en yakın duraklar

ירושלים konumunda אגרות משה/כהנמן için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası