אהרון שר, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אהרון שר konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אהרון שר konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • אהרון שר konumuna en yakın duraklar:
    • גולומב/ויצמן 218 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • ויצמן/רמב''ם 315 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • גולומב/הכנסת 318 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • ויצמן/צה''ל 412 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אהרון שר yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

גבעתיים, İsrail אהרון שר için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

אהרון שר konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Otobüs veya Tren ve diğer seçenekleri, אהרון שר konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Tren: קו אשקלון - רעננה מערב, קו בנימינה - רחובות, קו נתניה - בית שמש, קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רשל''צ משה דיין - רעננה מערב; Otobüs: 52, 54, 55, 57, 63.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden אהרון שר konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: גולומב/ויצמן; ויצמן/רמב''ם; גולומב/הכנסת; ויצמן/צה''ל.

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. גבעתיים konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 300 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

אהרון שר, גבעתיים
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası