אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד, רמת גן, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רמת גן konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד konumuna en yakın duraklar:
    • אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב 84 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול 267 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר 342 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • אוניברסיטת בר אילן 352 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

רמת גן, İsrail'de אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya רמת גן konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד durağına en yakın alternatif durakları bulun. אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב; אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול; אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר; אוניברסיטת בר אילן.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד yakınından geçiyor - Otobüs: 170, 29, 43, 45, 56.

אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti רמת גן konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

אוניברסיטת בר אילן/קרן היסוד, רמת גן
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası