אורט ישראל/גנרל קניג, בת ים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

בת ים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אורט ישראל/גנרל קניג konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אורט ישראל/גנרל קניג konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • אורט ישראל/גנרל קניג konumuna en yakın duraklar:
    • גנרל קניג/הנביאים 206 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הנביאים/יצחק שדה 306 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • יצחק שדה/הנביאים 333 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • העבודה 412 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אורט ישראל/גנרל קניג yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בת ים, İsrail'de אורט ישראל/גנרל קניג konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

אורט ישראל/גנרל קניג durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya בת ים konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi אורט ישראל/גנרל קניג durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya אורט ישראל/גנרל קניג durağına en yakın alternatif durakları bulun. אורט ישראל/גנרל קניג için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: גנרל קניג/הנביאים; הנביאים/יצחק שדה; יצחק שדה/הנביאים; העבודה.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri אורט ישראל/גנרל קניג yakınından geçiyor - Tren: קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 1, 143, 6, 84.

אורט ישראל/גנרל קניג konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti בת ים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

אורט ישראל/גנרל קניג, בת ים

בת ים'da אורט ישראל/גנרל קניג konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası