אח''י אילת, הרצליה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

הרצליה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אח''י אילת konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אח''י אילת konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • אח''י אילת konumuna en yakın duraklar:
    • דרך תל אביב/מונטיפיורי 112 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • דרך תל אביב/פישמן 238 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • נורדאו/פישמן 329 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • בי''ס ברנדיס 470 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אח''י אילת yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

הרצליה, İsrail'de אח''י אילת konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (אח''י אילת üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs veya Tren hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

אח''י אילת için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: דרך תל אביב/מונטיפיורי; דרך תל אביב/פישמן; נורדאו/פישמן; בי''ס ברנדיס.

Ayrıca אח''י אילת adresine Otobüs veya Tren ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו אשקלון - בנימינה, קו אשקלון - נתניה, קו בית שמש - נתניה, קו רחובות - בנימינה; Otobüs: 29, 601, 606.

הרצליה için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

אח''י אילת adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle הרצליה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

אח''י אילת, הרצליה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası