אלביאדר, עין מאהל, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

עין מאהל konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אלביאדר konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אלביאדר konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • אלביאדר konumuna en yakın duraklar:
    • אלביאדר 85 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בית קברות/עלמין 176 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • אל עבהרה 187 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • אל כרום 2 274 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • אל ביאדר 1 318 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אלביאדר yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

עין מאהל, İsrail'de אלביאדר konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

אלביאדר durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya עין מאהל konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi אלביאדר durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya אלביאדר durağına en yakın alternatif durakları bulun. אלביאדר için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: אלביאדר; בית קברות/עלמין; אל עבהרה; אל כרום 2; אל ביאדר 1.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri אלביאדר yakınından geçiyor - Otobüs: 20.

אלביאדר konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti עין מאהל konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

אלביאדר, עין מאהל
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası