אלי כהן, חולון, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חולון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden אלי כהן konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

אלי כהן konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • אלי כהן konumuna en yakın duraklar:
  • אילת/חצרים 200 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • ההסתדרות/אילת 236 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • אילת/ההסתדרות 348 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • יוספטל/אילת 360 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • הופיין/החלוץ 451 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları אלי כהן yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

חולון, İsrail'de אלי כהן konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (אלי כהן üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs veya Tren hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

אלי כהן için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: אילת/חצרים; ההסתדרות/אילת; אילת/ההסתדרות; יוספטל/אילת; הופיין/החלוץ.

Ayrıca אלי כהן adresine Otobüs veya Tren ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 129, 171, 72, 99.

חולון için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

אלי כהן adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle חולון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

אלי כהן, חולון

חולון'da אלי כהן konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası