ארגמן 4, ראשון לציון, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ראשון לציון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ארגמן 4 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ארגמן 4 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • ארגמן 4 konumuna en yakın duraklar:
  • כורש/ארגמן 152 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • דרך מנחם בגין/כורש 364 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • כורש/זלמן שזר 392 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • כורש/רחבעם זאבי 459 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
  • בית ספר לכבאות/רחבעם זאבי 511 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ארגמן 4 yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

ראשון לציון, İsrail'deki ארגמן 4 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile ארגמן 4 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak ארגמן 4 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

ארגמן 4 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: כורש/ארגמן; דרך מנחם בגין/כורש; כורש/זלמן שזר; כורש/רחבעם זאבי; בית ספר לכבאות/רחבעם זאבי.

ארגמן 4 adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 10, 83.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca ארגמן 4 için yol tarifi alın.

ארגמן 4 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle ראשון לציון konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

ארגמן 4, ראשון לציון
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası