ארלוזורוב, הרצליה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

הרצליה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ארלוזורוב konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ארלוזורוב konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • ארלוזורוב konumuna en yakın duraklar:
    • בית''ר/ההסתדרות 361 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • בן גוריון / הרב קוק 412 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • הבנים/הקרן הקיימת 423 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ארלוזורוב yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

הרצליה, İsrail ארלוזורוב için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

ארלוזורוב konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Otobüs veya Tren ve diğer seçenekleri, ארלוזורוב konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Tren: קו אשקלון - בנימינה, קו אשקלון - נתניה, קו רחובות - בנימינה; Otobüs: 48, 521, 531, 551.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden ארלוזורוב konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: בית''ר/ההסתדרות; בן גוריון / הרב קוק; הבנים/הקרן הקיימת.

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. הרצליה konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 300 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

ארלוזורוב, הרצליה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası