בורוכוב/הפלמ''ח, רעננה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רעננה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בורוכוב/הפלמ''ח konumuna Otobüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בורוכוב/הפלמ''ח konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בורוכוב/הפלמ''ח konumuna en yakın duraklar:
    • בורוכוב/ברל כצנלסון 80 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בורוכוב/הפלמ''ח 114 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בורוכוב/וייצמן 248 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • מקלט ציבורי/הפלמ''ח 249 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בורוכוב/הפלמ''ח yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

רעננה, İsrail'de בורוכוב/הפלמ''ח konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בורוכוב/הפלמ''ח durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya רעננה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בורוכוב/הפלמ''ח durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בורוכוב/הפלמ''ח durağına en yakın alternatif durakları bulun. בורוכוב/הפלמ''ח için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בורוכוב/ברל כצנלסון; בורוכוב/הפלמ''ח; בורוכוב/וייצמן; מקלט ציבורי/הפלמ''ח.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בורוכוב/הפלמ''ח yakınından geçiyor - Otobüs: 2, 609.

בורוכוב/הפלמ''ח konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti רעננה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בורוכוב/הפלמ''ח, רעננה

רעננה'da בורוכוב/הפלמ''ח konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası