בית אבות משען/מצולות ים, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בית אבות משען/מצולות ים konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בית אבות משען/מצולות ים konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בית אבות משען/מצולות ים konumuna en yakın duraklar:
    • בית החלמה שלווה/ישראל שפירא 272 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • מצולות ים/ישראל שפירא 342 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • דרך השלום/דרך הטייסים 513 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בית אבות משען/מצולות ים yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

גבעתיים, İsrail'de בית אבות משען/מצולות ים konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בית אבות משען/מצולות ים durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya גבעתיים konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בית אבות משען/מצולות ים durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בית אבות משען/מצולות ים durağına en yakın alternatif durakları bulun. בית אבות משען/מצולות ים için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בית החלמה שלווה/ישראל שפירא; מצולות ים/ישראל שפירא; דרך השלום/דרך הטייסים.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בית אבות משען/מצולות ים yakınından geçiyor - Tren: קו באר שבע מרכז - נהריה, קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין, קו מודיעין מרכז - נהריה; Otobüs: 31, 36, 475, 58.

בית אבות משען/מצולות ים konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti גבעתיים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בית אבות משען/מצולות ים, גבעתיים

גבעתיים'da בית אבות משען/מצולות ים konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası