בית הלל א, בית הלל, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

בית הלל konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בית הלל א konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בית הלל א konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • בית הלל א konumuna en yakın duraklar:
  • בית הלל ו 90 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • בית הלל ב 214 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • בית הלל ה 412 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
  • בית הלל ד 717 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
  • בית הלל ג 842 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בית הלל א yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בית הלל, İsrail'de בית הלל א konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בית הלל א durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya בית הלל konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בית הלל א durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בית הלל א durağına en yakın alternatif durakları bulun. בית הלל א için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בית הלל ו; בית הלל ב; בית הלל ה; בית הלל ד; בית הלל ג.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בית הלל א yakınından geçiyor - Otobüs: 35, 59.

בית הלל א konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti בית הלל konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בית הלל א, בית הלל

בית הלל'da בית הלל א konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası