בית חולים וולפסון, חולון, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חולון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בית חולים וולפסון konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בית חולים וולפסון konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • בית חולים וולפסון konumuna en yakın duraklar:
  • מסוף וולפסון/הלוחמים 65 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • ביה''ח וולפסון/הלוחמים 101 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • בית חולים וולפסון/הלוחמים 122 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • מסוף וולפסון 127 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
  • רכבת וולפסון 253 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בית חולים וולפסון yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

חולון, İsrail'deki בית חולים וולפסון adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile בית חולים וולפסון adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak בית חולים וולפסון adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

בית חולים וולפסון için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: מסוף וולפסון/הלוחמים; ביה''ח וולפסון/הלוחמים; בית חולים וולפסון/הלוחמים; מסוף וולפסון; רכבת וולפסון.

בית חולים וולפסון adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו הוד השרון - אשקלון, קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 145, 17, 173, 26.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca בית חולים וולפסון için yol tarifi alın.

בית חולים וולפסון adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle חולון konumundaki kullanıcılar dahil 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

בית חולים וולפסון, חולון
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası