בית שמאי/גמליאל, רמת השרון, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רמת השרון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בית שמאי/גמליאל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בית שמאי/גמליאל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • בית שמאי/גמליאל konumuna en yakın duraklar:
  • בית שמאי/שמואל הנגיד 22 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • שמואל הנגיד/בית שמאי 173 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • בית שמאי/מרגנית 184 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • בית שמאי/המלכים 205 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • יהודה הלוי/שמואל הנגיד 327 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בית שמאי/גמליאל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

רמת השרון, İsrail'de בית שמאי/גמליאל konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

בית שמאי/גמליאל durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya רמת השרון konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi בית שמאי/גמליאל durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya בית שמאי/גמליאל durağına en yakın alternatif durakları bulun. בית שמאי/גמליאל için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בית שמאי/שמואל הנגיד; שמואל הנגיד/בית שמאי; בית שמאי/מרגנית; בית שמאי/המלכים; יהודה הלוי/שמואל הנגיד.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri בית שמאי/גמליאל yakınından geçiyor - Otobüs: 24, 524, 525.

בית שמאי/גמליאל konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti רמת השרון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

בית שמאי/גמליאל, רמת השרון

רמת השרון'da בית שמאי/גמליאל konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası