בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi, ירושלים, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירושלים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • בצלאל/טרומפלדור 39 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • 'בן יהודה/המלך ג'ורג 177 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • אוסישקין/בצלאל 234 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: בצלאל/טרומפלדור; 'בן יהודה/המלך ג'ורג; אוסישקין/בצלאל.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 7, 71, 72, 77.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,ירושלים için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi, ירושלים

ירושלים'da בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi konumuna en yakın duraklar

ירושלים konumunda בצלאל ve מסילת ישרים kesişimi için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası