גוט לוין ב, חיפה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חיפה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden גוט לוין ב konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

גוט לוין ב konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • גוט לוין ב konumuna en yakın duraklar:
  • מרכז קהילתי/רמת ספיר 73 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • גוט לוין/קדיש לוז 172 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
  • מרכז מסחרי/גוט לוין 298 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • גוט לוין ג 313 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • גוט לוין ד 444 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları גוט לוין ב yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

חיפה, İsrail'de גוט לוין ב konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

גוט לוין ב durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya חיפה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi גוט לוין ב durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya גוט לוין ב durağına en yakın alternatif durakları bulun. גוט לוין ב için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: מרכז קהילתי/רמת ספיר; גוט לוין/קדיש לוז; מרכז מסחרי/גוט לוין; גוט לוין ג; גוט לוין ד.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri גוט לוין ב yakınından geçiyor - Otobüs: 123, 23א, 28.

גוט לוין ב konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti חיפה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

גוט לוין ב, חיפה

חיפה'da גוט לוין ב konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası