גוש עציון, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden גוש עציון konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

גוש עציון konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • גוש עציון konumuna en yakın duraklar:
    • כצנלסון/ויצמן 182 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • כצנלסון/קק''ל 212 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • עירייה/שיינקין 212 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • ויצמן/ז'בוטינסקי 267 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları גוש עציון yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

גבעתיים, İsrail'de גוש עציון adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? גוש עציון adresine gitmeyi düşünüyorsanız, גוש עציון konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: כצנלסון/ויצמן; כצנלסון/קק''ל; עירייה/שיינקין; ויצמן/ז'בוטינסקי.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları גוש עציון yakınından geçiyor - Tren: קו בנימינה - רחובות, קו מודיעין מרכז - נהריה ✈, קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 45, 55, 57, 60, 63.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, גוש עציון adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. גבעתיים konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

גוש עציון, גבעתיים
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası