דבורה הנביאה/צה''ל, תל אביב-יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב-יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden דבורה הנביאה/צה''ל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

דבורה הנביאה/צה''ל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • דבורה הנביאה/צה''ל konumuna en yakın duraklar:
    • דבורה הנביאה/צה''ל 163 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • דבורה הנביאה/בית אל 187 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • בית אל/דבורה הנביאה 223 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • דבורה הנביאה/משמר הירדן 234 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları דבורה הנביאה/צה''ל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

תל אביב-יפו, İsrail'de דבורה הנביאה/צה''ל konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

דבורה הנביאה/צה''ל durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya תל אביב-יפו konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi דבורה הנביאה/צה''ל durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya דבורה הנביאה/צה''ל durağına en yakın alternatif durakları bulun. דבורה הנביאה/צה''ל için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: דבורה הנביאה/צה''ל; דבורה הנביאה/בית אל; בית אל/דבורה הנביאה; דבורה הנביאה/משמר הירדן.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri דבורה הנביאה/צה''ל yakınından geçiyor - Tren: קו באר שבע מרכז - רעננה מערב, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין, קו רשל''צ משה דיין - רעננה מערב; Otobüs: 22, 42, 7.

דבורה הנביאה/צה''ל konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti תל אביב-יפו konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

דבורה הנביאה/צה''ל, תל אביב-יפו
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası