דוד שאלתיאל, חולון, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חולון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden דוד שאלתיאל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

דוד שאלתיאל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • דוד שאלתיאל konumuna en yakın duraklar:
    • בגין/ברקת 391 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • בר לב/בגין 449 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • ברקת/בגין 561 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • בר לב/משה דיין 763 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları דוד שאלתיאל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

חולון, İsrail'de דוד שאלתיאל konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (דוד שאלתיאל üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs veya Tren hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

דוד שאלתיאל için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: בגין/ברקת; בר לב/בגין; ברקת/בגין; בר לב/משה דיין.

Ayrıca דוד שאלתיאל adresine Otobüs veya Tren ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 3, 71, 72.

חולון için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

דוד שאלתיאל adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle חולון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

דוד שאלתיאל, חולון

חולון'da דוד שאלתיאל konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası