דרך ההגנה/גבעתי, תל אביב-יפו, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

תל אביב-יפו konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden דרך ההגנה/גבעתי konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

דרך ההגנה/גבעתי konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • דרך ההגנה/גבעתי konumuna en yakın duraklar:
    • ביה''ס נתיב/דרך ההגנה 21 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • גבעתי/ההגנה 265 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • דרך משה דיין/ההגנה 348 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • גבעתי/קרייתי 375 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları דרך ההגנה/גבעתי yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

תל אביב-יפו, İsrail'de דרך ההגנה/גבעתי konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

דרך ההגנה/גבעתי durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya תל אביב-יפו konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi דרך ההגנה/גבעתי durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya דרך ההגנה/גבעתי durağına en yakın alternatif durakları bulun. דרך ההגנה/גבעתי için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: ביה''ס נתיב/דרך ההגנה; גבעתי/ההגנה; דרך משה דיין/ההגנה; גבעתי/קרייתי.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri דרך ההגנה/גבעתי yakınından geçiyor - Tren: קו באר שבע מרכז - רעננה מערב, קו הרצליה - באר שבע מרכז, קו רחובות - בנימינה, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 16, 236, 279.

דרך ההגנה/גבעתי konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti תל אביב-יפו konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

דרך ההגנה/גבעתי, תל אביב-יפו
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası