האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור, ירושלים, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירושלים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור konumuna en yakın duraklar:
    • האוניברסיטה המורמונית/דרך א-טור 78 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • האוניברסיטה הפתוחה/דרך א-טור 225 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • צומת א-טור/דרך א-טור 235 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ירושלים, İsrail'de האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ירושלים konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור durağına en yakın alternatif durakları bulun. האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: האוניברסיטה המורמונית/דרך א-טור; האוניברסיטה הפתוחה/דרך א-טור; צומת א-טור/דרך א-טור.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור yakınından geçiyor - Otobüs: 255, 275.

האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ירושלים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור, ירושלים

ירושלים'da האוניברסיטה המורמונית / דרך א-טור konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası