הגלעד / הספורט, ערד, nerede, Otobüs veya Hafif Raylı ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ערד konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden הגלעד / הספורט konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

הגלעד / הספורט konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • הגלעד / הספורט konumuna en yakın duraklar:
    • הגלעד/אחווה 27 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
    • הגלעד 230 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • אחווה/הכרמל 267 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • מואב/הגלעד 317 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הגלעד / הספורט yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ערד, İsrail'de הגלעד / הספורט konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

הגלעד / הספורט durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Hafif Raylı istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ערד konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Hafif Raylı durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi הגלעד / הספורט durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya הגלעד / הספורט durağına en yakın alternatif durakları bulun. הגלעד / הספורט için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: הגלעד/אחווה; הגלעד; אחווה/הכרמל; מואב/הגלעד.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Hafif Raylı güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri הגלעד / הספורט yakınından geçiyor - Otobüs: 1, 3.

הגלעד / הספורט konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ערד konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

הגלעד / הספורט, ערד

ערד'da הגלעד / הספורט konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası