החיטה, זכרון יעקב, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

זכרון יעקב konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden החיטה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

החיטה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • החיטה konumuna en yakın duraklar:
    • הכובשים/ החיטה 184 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הכובשים/החיטה 184 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הכובשים/ העצמאות 317 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları החיטה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

זכרון יעקב, İsrail'de החיטה adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? החיטה adresine gitmeyi düşünüyorsanız, החיטה konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: הכובשים/ החיטה; הכובשים/החיטה; הכובשים/ העצמאות.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları החיטה yakınından geçiyor - Otobüs: 5, 694, 70, 701, 978.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, החיטה adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. זכרון יעקב konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

החיטה, זכרון יעקב

זכרון יעקב'da החיטה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası