המרכז הישן, ג'דיידה-מכר, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

המרכז הישן konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • המרכז הישן konumuna en yakın duraklar:
    • בנק מרכנתיל 248 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • בי''ס אל נור/גדידה מכר 284 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • בית ספר אל נור/302 454 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • ח'לת אלפיס 454 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları המרכז הישן yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ג'דיידה-מכר, İsrail'de המרכז הישן konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

המרכז הישן durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ג'דיידה-מכר konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi המרכז הישן durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya המרכז הישן durağına en yakın alternatif durakları bulun. המרכז הישן için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בנק מרכנתיל; בי''ס אל נור/גדידה מכר; בית ספר אל נור/302; ח'לת אלפיס.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri המרכז הישן yakınından geçiyor - Otobüs: 111, 282, 284, 311.

המרכז הישן konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ג'דיידה-מכר konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

המרכז הישן, ג'דיידה-מכר
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası