הנשיא, זכרון יעקב, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

זכרון יעקב konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden הנשיא konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

הנשיא konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • הנשיא konumuna en yakın duraklar:
    • שדרות נילי/ המעפילים 249 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • בית ספר נילי (גן דורזיה) 249 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • בית ספר נילי 262 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • שדרות ניל''י/האורנים 342 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הנשיא yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

זכרון יעקב, İsrail'de הנשיא adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? הנשיא adresine gitmeyi düşünüyorsanız, הנשיא konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: שדרות נילי/ המעפילים; בית ספר נילי (גן דורזיה); בית ספר נילי; שדרות ניל''י/האורנים.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları הנשיא yakınından geçiyor - Otobüs: 202, 5, 70.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, הנשיא adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. זכרון יעקב konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

הנשיא, זכרון יעקב
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası