הראל, גבעתיים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

גבעתיים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden הראל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

הראל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • הראל konumuna en yakın duraklar:
    • בית ספר גורדון/הכנסת 194 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • גולומב/הכנסת 376 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • גן מצפור שלום/המרי 439 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הראל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

גבעתיים, İsrail'de הראל adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? הראל adresine gitmeyi düşünüyorsanız, הראל konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: בית ספר גורדון/הכנסת; גולומב/הכנסת; גן מצפור שלום/המרי.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs veya Tren, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları הראל yakınından geçiyor - Tren: קו באר שבע מרכז - רעננה מערב, קו בנימינה - רחובות, קו נתניה - בית שמש, קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 15, 52, 55, 57, 63.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, הראל adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. גבעתיים konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

הראל, גבעתיים

גבעתיים'da הראל konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası