הר המוריה ve הר תבור kesişimi, רחובות, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רחובות konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden הר המוריה ve הר תבור kesişimi konumuna Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

הר המוריה ve הר תבור kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • הר המוריה ve הר תבור kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • הר הצופים/הר ציון 266 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • הר הצופים 266 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • הר-הצופים/מרכז -מסחרי 289 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları הר המוריה ve הר תבור kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

רחובות, İsrail'de הר המוריה ve הר תבור kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs veya Tren sizi הר המוריה ve הר תבור kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 16.

הר המוריה ve הר תבור kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: הר הצופים/הר ציון; הר הצופים; הר-הצופים/מרכז -מסחרי.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. הר המוריה ve הר תבור kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

הר המוריה ve הר תבור kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle רחובות konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

הר המוריה ve הר תבור kesişimi, רחובות

רחובות'da הר המוריה ve הר תבור kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası