השונית, הרצליה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

הרצליה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden השונית konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

השונית konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • השונית konumuna en yakın duraklar:
    • קניון ארנה 91 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • השונית/יורדי ים 190 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • מרינה/השונית 415 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları השונית yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

הרצליה, İsrail השונית için yol tarifine mi ihtiyacınız var?

Moovit ile çok kolay. Canlı yol tarifleri, varış saatleri, güncellenmiş tarifeler ve sokak haritamızla yolunuzu bulmak için sokak adresinizi Moovit’in seyahat planlayıcısına girin.

השונית konumuna en yakın sokakları ve durakları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Oraya gitmek için belirli bir ulaşım aracı mı arıyorsunuz?Otobüs veya Tren ve diğer seçenekleri, השונית konumuna giderken kullanabilirsiniz. Hedefinize yakın bir yerden geçen hatların listesi - Tren: קו אשקלון - בנימינה, קו אשקלון - נתניה, קו רחובות - בנימינה; Otobüs: 39, 90.

Alternatif durak veya istasyon mu arıyorsunuz? Aşağıdaki listeden השונית konumuna en yakın durak ve istasyonlardan birini seçin: קניון ארנה; השונית/יורדי ים; מרינה/השונית.

Ayrı ayrı otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini ve doğru tren saatini bulmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada toplu taşıma uygulamanızdır. הרצליה konumundaki yolcular dahil olmak üzere, dünya genelinde 250 milyon kullanıcı, Moovit'e toplu taşıma ihtiyaçları için güveniyor. Google Play Store ve Apple App Store'un bize neden en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak seçtiğini kontrol edin.

השונית, הרצליה

הרצליה'da השונית konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası