התמר/השיטה, נשר, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

נשר konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden התמר/השיטה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

התמר/השיטה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • התמר/השיטה konumuna en yakın duraklar:
    • השיטה/התמר 118 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • השיטה/המורן 236 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
    • הנוריות 645 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • האלון/החרוב 735 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları התמר/השיטה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

נשר, İsrail'de התמר/השיטה konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

התמר/השיטה durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya נשר konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi התמר/השיטה durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya התמר/השיטה durağına en yakın alternatif durakları bulun. התמר/השיטה için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: השיטה/התמר; השיטה/המורן; הנוריות; האלון/החרוב.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri התמר/השיטה yakınından geçiyor - Otobüs: 146, 71, 77, 78.

התמר/השיטה konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti נשר konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

התמר/השיטה, נשר

נשר'da התמר/השיטה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası