זוועהיל א, ביתר עילית, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

זוועהיל א konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • זוועהיל א konumuna en yakın duraklar:
    • בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי 185 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • בבא סאלי / אש קודש 185 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הרבי מזוועהיל/מעלות גאוני בריסק 224 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הרבי מנדבורנא א 551 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları זוועהיל א yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ביתר עילית, İsrail'de זוועהיל א konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

זוועהיל א durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ביתר עילית konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi זוועהיל א durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya זוועהיל א durağına en yakın alternatif durakları bulun. זוועהיל א için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: בית כנסת קליבלנד/הבבא סאלי; בבא סאלי / אש קודש; הרבי מזוועהיל/מעלות גאוני בריסק; הרבי מנדבורנא א.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri זוועהיל א yakınından geçiyor - Otobüs: 290, 291.

זוועהיל א konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ביתר עילית konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

זוועהיל א, ביתר עילית
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası