חוף הכרמל, חיפה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חיפה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden חוף הכרמל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

חוף הכרמל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • חוף הכרמל konumuna en yakın duraklar:
    • רכבת חיפה חוף הכרמל 132 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • חוף דדו 259 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları חוף הכרמל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

חיפה, İsrail'de חוף הכרמל için yol tarifi mi arıyorsunuz? Yolculuğunuz artık çok daha kolay!

חוף הכרמל adresine en hızlı yol tariflerini bulmak ve en güncel Otobüs veya Tren saatlerini görmek için Moovit Uygulamasını indirin. חוף הכרמל adresinden gerçek zamanlı adım adım yol tarifleriyle sizin için uygun tüm rotalar için güncellenmiş saatleri bulabilirsiniz.

Moovit Uygulaması ayrıca hedefinize en yakın durakları ve istasyonları gösterir. חוף הכרמל adresine gitmek için en yakın duraklar: רכבת חיפה חוף הכרמל; חוף דדו.

חוף הכרמל adresine gitmek için Otobüs veya Tren hatlarını seçin. Hefinize yakın noktalardan geçen hatlar - Tren: קו בית שאן - עתלית, קו נהריה - באר שבע מרכז, קו נהריה - מודיעין מרכז; Otobüs: 1, 101, 11, 17, 768, 921.

Geri dönüş yolculuğunuzu חוף הכרמל adresinden planlamak istiyorsunuz, ancak sokak adresini bilmiyor musunuz? Online harita üzerinden hedefinizi seçebilirsiniz ve Moovit, gitmeniz gereken yer için en iyi güzergahları bulacaktır!

Moovit, en hızlı rotayı ve en uygun hareket saatini bulmanıza yardımcı olur. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yoktur. Moovit, bilmeniz gereken tüm toplu taşıma bilgilerine sahiptir. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti

חוף הכרמל, חיפה

חיפה'da חוף הכרמל konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası