חנה רובינא/שרה אהרונסון, אשדוד, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אשדוד konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden חנה רובינא/שרה אהרונסון konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

חנה רובינא/שרה אהרונסון konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

 • חנה רובינא/שרה אהרונסון konumuna en yakın duraklar:
  • חנה רובינא/לאה גולדברג 63 metre uzaklıkta, 1 dk yürüme mesafesi
  • ארבע אמהות/מוטה גור 230 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • שדרות יצחק רבין/שדרות הרצל 262 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi
  • מוטה גור/שדרות יצחק רבין 324 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
  • שדרות יצחק רבין/מוטה גור 440 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları חנה רובינא/שרה אהרונסון yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אשדוד, İsrail'de חנה רובינא/שרה אהרונסון konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

חנה רובינא/שרה אהרונסון durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya אשדוד konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi חנה רובינא/שרה אהרונסון durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya חנה רובינא/שרה אהרונסון durağına en yakın alternatif durakları bulun. חנה רובינא/שרה אהרונסון için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: חנה רובינא/לאה גולדברג; ארבע אמהות/מוטה גור; שדרות יצחק רבין/שדרות הרצל; מוטה גור/שדרות יצחק רבין; שדרות יצחק רבין/מוטה גור.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri חנה רובינא/שרה אהרונסון yakınından geçiyor - Otobüs: 2, 22.

חנה רובינא/שרה אהרונסון konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti אשדוד konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

חנה רובינא/שרה אהרונסון, אשדוד

אשדוד'da חנה רובינא/שרה אהרונסון konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası