יגאל אלון, אור יהודה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אור יהודה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden יגאל אלון konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

יגאל אלון konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • יגאל אלון konumuna en yakın duraklar:
    • דרך לוד / יגאל אלון 434 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • דרך לוד - נווה סביון 472 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • בן פורת/ראשונים 950 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • שדרות בן פורת/הל''ה 1001 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları יגאל אלון yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אור יהודה, İsrail'de יגאל אלון adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? יגאל אלון adresine gitmeyi düşünüyorsanız, יגאל אלון konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: דרך לוד / יגאל אלון; דרך לוד - נווה סביון; בן פורת/ראשונים; שדרות בן פורת/הל''ה.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları יגאל אלון yakınından geçiyor - Otobüs: 1, 36, 37, 475.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, יגאל אלון adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. אור יהודה konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

יגאל אלון, אור יהודה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası