יהלום ve פנינים kesişimi, אור יהודה, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אור יהודה konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden יהלום ve פנינים kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

יהלום ve פנינים kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • יהלום ve פנינים kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • מרכז מסחרי/העצמאות 1078 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları יהלום ve פנינים kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אור יהודה, İsrail'de יהלום ve פנינים kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs sizi יהלום ve פנינים kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 138, 185, 37, 475, 78.

יהלום ve פנינים kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: מרכז מסחרי/העצמאות.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. יהלום ve פנינים kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

יהלום ve פנינים kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle אור יהודה konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

יהלום ve פנינים kesişimi, אור יהודה

אור יהודה'da יהלום ve פנינים kesişimi konumuna en yakın duraklar

אור יהודה konumunda יהלום ve פנינים kesişimi için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası