יסוד המעלה, חולון, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

חולון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden יסוד המעלה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

יסוד המעלה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • יסוד המעלה konumuna en yakın duraklar:
    • ההסתדרות/ראש פינה 295 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • ההסתדרות/מוהליבר 307 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • ההסתדרות/חנקין 365 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi
    • קמפוס חנקין/חנקין 368 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları יסוד המעלה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

חולון, İsrail'de יסוד המעלה konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (יסוד המעלה üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs veya Tren hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

יסוד המעלה için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: ההסתדרות/ראש פינה; ההסתדרות/מוהליבר; ההסתדרות/חנקין; קמפוס חנקין/חנקין.

Ayrıca יסוד המעלה adresine Otobüs veya Tren ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו הוד השרון - באר שבע מרכז, קו הוד השרון - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 172, 271, 289, 76.

חולון için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

יסוד המעלה adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle חולון konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

יסוד המעלה, חולון

חולון'da יסוד המעלה konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası