יצחק שדה, בת ים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

בת ים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden יצחק שדה konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

יצחק שדה konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • יצחק שדה konumuna en yakın duraklar:
    • יצחק שדה/בלפור 133 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • בלפור/יצחק שדה 177 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • הנביאים/יצחק שדה 337 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları יצחק שדה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

בת ים, İsrail'de יצחק שדה konumuna nasıl gidilir?

Moovit ile çok kolay. Sokak adresinizi yazın ve Moovit’in seyahat planlayıcısı sizi oraya götürmenin en hızlı yolunu bulsun! Sokakta nereye gitmeniz gerektiğinden emin değil misiniz? Canlı yol tariflerini (יצחק שדה üzerinde nerede ineceğiniz de dahil olmak üzere) bulmak için Moovit Uygulamasını indirin, saatlere bakın ve sık kullandığınız Otobüs veya Tren hatlarının tahmini varış saatlerini öğrenin.

יצחק שדה için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefiniz için mevcut olan en yakın durakların listesine göz atın: יצחק שדה/בלפור; בלפור/יצחק שדה; הנביאים/יצחק שדה.

Ayrıca יצחק שדה adresine Otobüs veya Tren ile de ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Tren: קו רעננה מערב - באר שבע מרכז, קו רעננה מערב - רשל''צ משה דיין; Otobüs: 1, 10, 143, 25, 43.

בת ים için toplu taşıma saatlerini ve hatları görmek için Moovit Uygulamasını indirin. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olan hepsi bir arada toplu taşıma uygulamasıdır.

יצחק שדה adresine toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle בת ים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

יצחק שדה, בת ים
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası