ישראל, מ.א. חבל מודיעין, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מ.א. חבל מודיעין konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden ישראל konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

ישראל konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • ישראל konumuna en yakın duraklar:
    • צומת מודיעים 150 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • צומת גמזו 251 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları ישראל yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

מ.א. חבל מודיעין, İsrail'deki ישראל adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile ישראל adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak ישראל adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

ישראל için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: צומת מודיעים; צומת גמזו.

ישראל adresine Otobüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 150, 504.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca ישראל için yol tarifi alın.

ישראל adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle מ.א. חבל מודיעין konumundaki kullanıcılar dahil 250 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

ישראל, מ.א. חבל מודיעין

מ.א. חבל מודיעין'da ישראל konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası