כרמיה, כרמייה, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sorular & Cevaplar

Hangi Otobüs hatları כרמיה yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

כרמייה, İsrail'de כרמיה konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

כרמיה durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya כרמייה konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi כרמיה durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri כרמיה yakınından geçiyor - Otobüs: 19.

כרמיה konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti כרמייה konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

כרמיה, כרמייה
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası