מסעף אשדות יעקב מאוחד, מ.א. עמק הירדן, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

מ.א. עמק הירדן konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden מסעף אשדות יעקב מאוחד konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

מסעף אשדות יעקב מאוחד konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • מסעף אשדות יעקב מאוחד konumuna en yakın duraklar:
    • מסעף אשדות יעקב מאוחד 110 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • אשדות יעקב מאוחד/מרכז 611 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • צומת אשדות יעקב אחוד 751 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları מסעף אשדות יעקב מאוחד yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 83'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

מ.א. עמק הירדן, İsrail'de מסעף אשדות יעקב מאוחד konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

מסעף אשדות יעקב מאוחד durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya מ.א. עמק הירדן konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi מסעף אשדות יעקב מאוחד durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya מסעף אשדות יעקב מאוחד durağına en yakın alternatif durakları bulun. מסעף אשדות יעקב מאוחד için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: מסעף אשדות יעקב מאוחד; אשדות יעקב מאוחד/מרכז; צומת אשדות יעקב אחוד.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri מסעף אשדות יעקב מאוחד yakınından geçiyor - Otobüs: 28.

מסעף אשדות יעקב מאוחד konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti מ.א. עמק הירדן konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

מסעף אשדות יעקב מאוחד, מ.א. עמק הירדן

מ.א. עמק הירדן'da מסעף אשדות יעקב מאוחד konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası