מפרשית, אשקלון, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

אשקלון konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden מפרשית konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

מפרשית konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • מפרשית konumuna en yakın duraklar:
    • ככר נחשון 648 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • גדעון בן יואש/מבצע קדש 665 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • גדעון בן יואש/יפתח הגלעדי 669 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
    • רחבעם זאבי/הרב דוד בוזגלו 712 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları מפרשית yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

אשקלון, İsrail'de מפרשית adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? מפרשית adresine gitmeyi düşünüyorsanız, מפרשית konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: ככר נחשון; גדעון בן יואש/מבצע קדש; גדעון בן יואש/יפתח הגלעדי; רחבעם זאבי/הרב דוד בוזגלו.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları מפרשית yakınından geçiyor - Otobüs: 2, 3, 5.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, מפרשית adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. אשקלון konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

מפרשית, אשקלון

אשקלון'da מפרשית konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası