משה שרת/גולומב, ירושלים, nerede, Otobüs veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

ירושלים konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden משה שרת/גולומב konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

משה שרת/גולומב konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • משה שרת/גולומב konumuna en yakın duraklar:
    • גולומב/קוליץ 112 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • משה שרת/גולומב 180 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • משה שרת/פנחס רוזן 377 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • משה שרת/קדיש לוז 410 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları משה שרת/גולומב yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

ירושלים, İsrail'de משה שרת/גולומב konumunda duran tüm güzergahları görüntüleyin.

משה שרת/גולומב durağını aramıyor musunuz? Buraya en yakın Otobüs veya Tren istasyonunu bulmak ister misiniz? Otobüs, tren veya ירושלים konumundaki diğer durakları bulmak için haritamızdan başka bir durak veya istasyon seçin.

Şu anda hangi durakların yakın olduğunu bilmek ister misiniz? Moovit Uygulamasını indirerek size en yakın Otobüs veya Tren durağını bulun. Uygulamamızla, size en yakın otobüs durağını, tren istasyonunu bulabilir veya sizi משה שרת/גולומב durağına götürecek alternatif rota ve saatleri bulabilirsiniz.

Hedefinize yakın belirli bir durağı mı arıyorsunuz? Moovit ile en yakın durağı veya משה שרת/גולומב durağına en yakın alternatif durakları bulun. משה שרת/גולומב için bu alternatif durak listesinden seçim yapın: גולומב/קוליץ; משה שרת/גולומב; משה שרת/פנחס רוזן; משה שרת/קדיש לוז.

Hedefinize ulaşmak için Otobüs veya Tren güzergahı gibi diğer ilgili toplu taşıma alternatiflerini bulun. Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri משה שרת/גולומב yakınından geçiyor - Tren: קו בית שמש - ירושלים מלחה; Otobüs: 19, 33.

משה שרת/גולומב konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulaması veya tren saatine bakmak için bir tren uygulaması yüklemenize gerek yok. Moovit ile tüm toplu taşıma bilgilerini kullanımı kolay, ücretsiz ve tek bir uygulamada bulabilirsiniz. Bu nedenle Google Play Store ve Apple App Store, en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi seçti ירושלים konumundaki kullanıcılar dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcı toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güveniyor!

משה שרת/גולומב, ירושלים

ירושלים'da משה שרת/גולומב konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası