נחושתן, רחובות, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

רחובות konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden נחושתן konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

נחושתן konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • נחושתן konumuna en yakın duraklar:
    • גבריאלוב/הרב דוד נדב 410 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • יעקב טוכמן/קלמן גבריאלוב 464 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
    • דרך הים/גבריאלוב 582 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi
    • דרך הים/קלמן גבריאלוב 586 metre uzaklıkta, 8 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları נחושתן yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 85'dan fazla ülkede 2600'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

רחובות, İsrail'de נחושתן adresine ulaşmanın en iyi yolunu bilmek ister misiniz?

Moovit yardımcı olabilir! Moovit’in seyahat planlayıcısı yolculuğunuzu kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Aradığınız sokak adresini belirtin ve Moovit, oraya gitmek ihtiyacınız olan en iyi rotaları ve en hızlı saatleri bulmanıza yardımcı olsun!

Hedefinize en yakın durağı veya belirli bir istasyonu mu arıyorsunuz? נחושתן adresine gitmeyi düşünüyorsanız, נחושתן konumuna en yakın durak ve istasyonların listesi: גבריאלוב/הרב דוד נדב; יעקב טוכמן/קלמן גבריאלוב; דרך הים/גבריאלוב; דרך הים/קלמן גבריאלוב.

Belirli bir toplu taşıma aracı mı arıyorsunuz? Otobüs, varış noktanıza ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma hatları נחושתן yakınından geçiyor - Otobüs: 15 - בהזמנה מראש, 212.

Yolda mısınız? En iyi güzergah önerileri ve canlı yol tarifi almak için Moovit Uygulamasını indirin. Moovit, נחושתן adresine seyahatiniz için en güncellenmiş saatleri sunar.

Bir sonraki otobüs saatini görmek veya tren saatlerini kontrol etmek için belirli bir otobüs veya tren uygulamasına ihtiyacınız yok. Moovit ile, ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma hatlarının saatlerini ve güzergahlarını görebilirsiniz. Google Play Store ve Apple App Store tarafından en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. רחובות konumundaki yolcular da dahil olmak üzere 250 milyondan fazla kullanıcının neden toplu taşıma ihtiyaçları için Moovit'e güvendiğini öğrenin.

נחושתן, רחובות

רחובות'da נחושתן konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası